• 5.11.2012

  Nový web - Nábytek Bautz, Domažlice

  Spustili jsme nový web prodejny Nábytek Bautz v Domažlicích.

 • 31.7.2012

  Cyrus IMAP - jak obnovit smazanou poštu

  Naším oblíbeným poštovním klientem je Mozilla Thunderbird. Naučili jsme se používat kouzelnou klávesovou zkratku Shift+Delete pro okamžité mazání zpráv. Katastrofa na sebe nechala čekat docela dlouho, ale dočkali jsme se.

 • 31.5.2012

  Knižní krámek v Přešticích

  Dne 28.5.2012 jsme pro Vás otevřeli nové knihkupectví v Přešticích.

 • 9.9.2011

  Obchodnirustina.cz

  Zprovoznili jsme nový web jazykového studia Kateřiny Foinetské.

 • 3.6.2011

  Makulka.cz

  Vyléčit ji bohužel neumíme, tak mladé slečně Makulce pomáháme alespoň tím, co umíme.

Vývoj softwaru

Nabízíme zakázkový vývoj softwaru podle zadání zákazníka. Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem webových aplikací i součástí velkých systémů.

Potřebujete vytvořit nový softwarový produkt podle Vašich představ? Chcete Vaše současné řešení rozšířit o nové funkce? Neváhejte nás kontaktovat.

Webové prezentace

Pro Vaše webové prezentace máme připraven kvalitní redakční systém prověřený mnoha náročnými weby.

Pro méně náročné zákazníky vyhledáme vhodný volně šiřitelný (open source) design, příp. ho podle přání upravíme, náročnějším klientům připravíme vzhled stránek na zakázku sami, nebo ve spolupráci s některým grafickým studiem.

Nabízíme také pomoc se správou obsahu. Úpravy textů, přidávání novinek i další změny lze vyřídit e-mailem nebo telefonicky.

Samozřejmostí je též zabezpečení provozu Vašich stránek na našich serverech.

Potřebujete-li jen poradit s tvorbou či úpravou Vaší prezentace, výběrem hostingu či technologie, kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci.

Správa serverů s OS Linux

Rozhodli jsme se zúročit naše bohaté zkušenosti s operačním systémem Linux a jeho nasazením na serverech a nabízíme Vám správu Vašich serverů s tímto stále oblíbenějším operačním systémem. Součástí našich služeb je:

 • trvalý dohled (monitoring),
 • možnost vzájemného zálohování dat na dalších námi spravovaných serverech,
 • zřízení sekundárních DNS a MX (mail exchange) serverů,
 • neustálé vyhledávání bezpečnostních rizik a minimalizace pravděpodobnosti jejich výskytu,
 • sledování výkonu serveru ve srovnání s kladenými požadavky
 • a další.

Chystátei se, nebo již provozujete vlastní server a potřebujete radu nebo pomoc? Ochotně Vám poradíme s výběrem hardwaru, operačního systému i dalšího softwarového vybavení, s výběrem hostingu/housingu i dalšími náležitostmi.

leicegceob@svetlik.info toanrach@svetlik.info dubrodfoot@svetlik.info riovnepiks@svetlik.info dryongagy@svetlik.info bicukyer@svetlik.info grejmelawi@svetlik.info ghimisjowb@svetlik.info pyesbama@svetlik.info gregfagiry@svetlik.info ivelodhis@svetlik.info bomcolkyub@svetlik.info dydnofba@svetlik.info kethmaky@svetlik.info rheynpedji@svetlik.info yewrafbovo@svetlik.info neyradjoti@svetlik.info ayracjeu@svetlik.info

Copyright © 2009 RVS Net, s. r. o.