• 5.11.2012

  Nový web - Nábytek Bautz, Domažlice

  Spustili jsme nový web prodejny Nábytek Bautz v Domažlicích.

 • 31.7.2012

  Cyrus IMAP - jak obnovit smazanou poštu

  Naším oblíbeným poštovním klientem je Mozilla Thunderbird. Naučili jsme se používat kouzelnou klávesovou zkratku Shift+Delete pro okamžité mazání zpráv. Katastrofa na sebe nechala čekat docela dlouho, ale dočkali jsme se.

 • 31.5.2012

  Knižní krámek v Přešticích

  Dne 28.5.2012 jsme pro Vás otevřeli nové knihkupectví v Přešticích.

 • 9.9.2011

  Obchodnirustina.cz

  Zprovoznili jsme nový web jazykového studia Kateřiny Foinetské.

 • 3.6.2011

  Makulka.cz

  Vyléčit ji bohužel neumíme, tak mladé slečně Makulce pomáháme alespoň tím, co umíme.

Služby

Ceny služeb jsou uváděny bez DPH.

Sekundární MX server

Potřebujete-li pro Vaši doménu zajistit záložní poštovní server (tzv. sekundární MX), nabízíme Vám tuto službu za základní cenu 500,- Kč/rok a doménu. Máte-li větší množství domén, napište si o cenovou nabídku.

Máte-li o službu zájem, napište nám nebo volejte na telefon 603146658.

Ochrana pošty proti SPAMu a virům

Chcete ulevit Vašemu poštovnímu serveru? Máte poštovní server přímo v sídle firmy a SPAM Vám zahlcuje připojení k internetu? Pak můžete využít naší služby ochrany pošty proti SPAMu (nevyžádané poště) a virům.

Služba funguje tak, že u své domény (svých domén) změníte v DNS záznam pro doručování pošty (MX) na naše servery, na kterých je veškerá pošta kontrolována proti virům a funguje zde současně několik druhů ochrany proti nevyžádané poště. Teprve zprávy, které projdou kontrolou, jsou pak doručeny přímo na Váš server.

Základní cena je 500,- Kč/měsíc, v případě vetšího objemu průchozí pošty jednáme o podmínkách individuálně, ale u běžné firmy je tato situace nepravděpodobná.

Máte-li o službu zájem, napište nám nebo volejte na telefon 603146658.

Instalace a správa linuxových serverů

Máte vlastní server, nebo uvažujete o jeho pořízení, ale zaměstnávat vlastního správce je pro Vás zbytečné? Nabízíme Vám kompletní služby od pomoci s výběrem vhodného hardwaru/softwaru, umístění serveru (housingu), instalace a nastavení, až po jeho následnou správu.

Spravované servery pravidelně aktualizujeme, zvyšujeme jejich zabezpečení, monitorujeme a sami řešíme případné problémy.

Konzultaci Vám rádi poskytneme zdarma, běžná cena za správu jednoho serveru je 1000,- Kč/měsíc. Ceny ostatních služeb řešíme individuálně podle náročnosti Vašich požadavků.

Kontaktujte nás na telefonu 603146658, nebo nám napište e-mail.

Copyright © 2009 RVS Net, s. r. o.